«8 копійок на день. Чи варта цього свобода?», - Ігор Попов

«8 копійок на день. Чи варта цього свобода?», - Ігор Попов

27 жовтня Сумщину відвідав лідер Єдиного Центру Ігор Попов, який під час зустрічі з журналістами відзначив засоби для захисту результатів виборів.

Новинавсі друкуватиДрукувати

«Вибори Президента це лише один з етапів зміни влади», - Лазарович
2009-10-15 12:49:00

«Вибори Президента це лише один з етапів зміни влади», - Лазарович

15 жовтня відбулась прес-конференція керівника секретаріату Сумської обласної організації Єдиного Центру Миколи Лазаровича

Найближчим часом Україну чекають три виборчі кампанії, які мають повністю оновити владу: президентські, парламентські та місцеві вибори. Президентські вибори є лише одним із етапів цього оновлення.
        «Єдиний Центр самодостатня політична сила, яка користується підтримкою як на Заході країни так і на Сході. Природною є позиція партії щодо самостійної участі у виборчих кампаніях», - зазначив Микола Лазарович.  
       Результати місцевих виборів довели, що Єдиний Центр має високий рівень підтримки – понад 16%, і що важливо є однаковим по всій країні, незалежно від регіону.
       13 жовтня Президія Єдиного Центру одностайно прийняла рішення почати активну фазу підготовки до місцевих та парламентських виборів. Наразі розпочато роботу щодо формування виборчих штабів.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"