«8 копійок на день. Чи варта цього свобода?», - Ігор Попов

«8 копійок на день. Чи варта цього свобода?», - Ігор Попов

27 жовтня Сумщину відвідав лідер Єдиного Центру Ігор Попов, який під час зустрічі з журналістами відзначив засоби для захисту результатів виборів.

Новинавсі друкуватиДрукувати

«Закони ринку жорсткі і ними не можна нехтувати», - Лазарович
2009-10-20 10:22:00

«Закони ринку жорсткі і ними не можна нехтувати», - Лазарович

Урядові пропозиції щодо фінансування Євро-2012 за рахунок коштів Національного банку України є сумнівними і можуть призвести до поглиблення інфляційних процесів

 «Джерела фінансування Євро-2012 повинні бути реальними і фінансування повинно відбуватися за рахунок економії коштів та їх раціонального використання, а не їх друкування», - впевнений керівник секретаріату Сумської обласної організації Єдиного Центру Микола Лазарович.
           Єдиний Центр пропонує скорочення витрат на соціально-побутове забезпечення величезного державного апарату, зменшення кількості заступників міністрів, систематизацію роботи різних структур, що дублюють функції одне одного.
           Суттєве збільшення надходжень до держбюджету може відбутися за рахунок підвищення ефективності управління держвласністю. Зокрема, доцільно відновити державний контроль на підприємствах із часткою державної власності понад 50%. Також, потрібно запровадити державну монополію на експорт електроенергії (сьогодні на українській електроенергії заробляють посередники, а не держава) та підвищити розмір плати за використання природних ресурсів у 10 разів. 
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"