«8 копійок на день. Чи варта цього свобода?», - Ігор Попов

«8 копійок на день. Чи варта цього свобода?», - Ігор Попов

27 жовтня Сумщину відвідав лідер Єдиного Центру Ігор Попов, який під час зустрічі з журналістами відзначив засоби для захисту результатів виборів.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Сумський Єдиний Центр вимагає від влади недопущення необґрунтованого підняття тарифів на проїзд
2014-11-28 15:07:00

Сумський Єдиний Центр вимагає від влади недопущення необґрунтованого підняття тарифів на проїзд

Єдиноцентристи Сумщини засуджують дії місцевих перевізників, які намагаються самовільно підвищити тарифи на проїзд. Про це заявили в обласній організації Єдиного Центру.

За інформацією ЗМІ на цьому тижні сумські перевізники не змогли домовитися з владою щодо підвищення тарифів на проїзд. Тепер вони вирішили не чекати згоди місцевих чиновників і вирішили самовільно змінити вартість проїзду в міських маршрутках. Про свої плани вони попереджають оголошеннями, які з'явилися в транспорті.Єдиноцентристи наголошують, що ціни на послуги перевезення пасажирів не можна піднімати без проведення громадських слухань, процедура яких передбачає підготовку до них і оповіщення заздалегідь.У обласній організації Єдиного Центру вимагають від влади не допустити необґрунтованого підняття тарифів на проїзд. Для цього потрібно у передбачений законом спосіб провести громадські слухання, а всі перевізники у свою чергу повинні надати об’єктивні, прозорі розцінки по тарифах. Влада повинна перевірити їх достовірність і лише після цього можна приймати рішення.«Жодного поспіху із вирішенням цих питань не може бути, адже підвищення цін на проїзд у будь-якому разі вдарить по кишені громадян», - наголошують обласні партійці.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"