«8 копійок на день. Чи варта цього свобода?», - Ігор Попов

«8 копійок на день. Чи варта цього свобода?», - Ігор Попов

27 жовтня Сумщину відвідав лідер Єдиного Центру Ігор Попов, який під час зустрічі з журналістами відзначив засоби для захисту результатів виборів.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Сумські єдиноцентристи закликають добровольців допомогти у будівництві блокпостів у районах
2014-12-18 15:35:00

Сумські єдиноцентристи закликають добровольців допомогти у будівництві блокпостів у районах

У Сумському Єдиному Центрі закликають усіх не байдужих мешканців, добровольців допомогти збудувати, облаштувати і зміцнити блокпости у районах області. Про це заявили в обласній організації партії.

За офіційною інформацією вже на початку нового року у кожному районі області з’являться блок-пости. Новостворені блокпости будуть підключені до електромережі, обладнані місцями для приготування їжі, забезпечені обігрівачами та найнеобхіднішими речами.


Єдиноценристи нагадують, що Сумщина має 498 км. спільного з Росією кордону, і загроза війського вторгнення з боку цієї держави залишається високою. Тому підвищення обороноздатності області має сьогодні бути ключовими завданнями не лише для представників силових відомств і влади , але й для кожного її жителя.


Партійці закликають мешканців об’єднати зусилля та налагодити механізм ефективної взаємодії, зокрема у питанні облаштування блок-постів. Потрібно організовуватись у загони,  укріпляти підходи, робити групи оборони, допомагати міліції і військовим.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"