«8 копійок на день. Чи варта цього свобода?», - Ігор Попов

«8 копійок на день. Чи варта цього свобода?», - Ігор Попов

27 жовтня Сумщину відвідав лідер Єдиного Центру Ігор Попов, який під час зустрічі з журналістами відзначив засоби для захисту результатів виборів.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Сумський Єдиний Центр вимагає справедливих закупівельних цін на молоко
2015-04-15 10:41:00

Сумський Єдиний Центр вимагає справедливих закупівельних цін на молоко

Сумські єдиноцентристи вважають, що заготівельники молока недобросовісно ставляться до населення, яке здає сировину. Про це заявили обласній організації партії.

Партійці зазначають, що ціни, за якими молокопереробні підприємства області закуповують молоко корів у домогосподарствах населення, є низькими і не спонукають селян тримати худобу.

 

«Населення всієї області скаржиться на низькі закупівельні ціни на молоко. Селяни обурені тим , що молоко, в яке вкладено стільки їх праці, коштує дешевше води. Внаслідок цього тваринництво на Сумщині може зникнути. Збільшення цін на молоко наразі було б дуже доречним», - переконані в обласній організації партії.

 

Єдиноцентристи обурені тим, що вартість продуктів у супермаркетах і оптово-відпускні ціни зросли у кілька разів, а заготівельники продовжують платити населенню ціну, яка була до подорожчання.

 

«Вимагаємо від місцевої влади перевірити правомірність закупівельних цін на молоко і встановити справедливий їх рівень для населення», - зазначили в обласні єдиноцентристи.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"