«8 копійок на день. Чи варта цього свобода?», - Ігор Попов

«8 копійок на день. Чи варта цього свобода?», - Ігор Попов

27 жовтня Сумщину відвідав лідер Єдиного Центру Ігор Попов, який під час зустрічі з журналістами відзначив засоби для захисту результатів виборів.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Сумські єдиноцентристи закликають перевізників дотримувати права пільгових категорій громадян
2016-05-17 14:18:00

Сумські єдиноцентристи закликають перевізників дотримувати права пільгових категорій громадян

Єдиноцентристи засуджують дії перевізників та працівників автостанцій, які нехтують правами пільгових категорій громадян. Про це заявили у Сумській обласній організації Єдиного Центру.

За повідомленнями ЗМІ у Сумах учасники АТО заблокували автовокзал. Мітинг влаштували близько ста учасників бойових дій. Таким чином вони відстоюють свої права на пільговий проїзд у громадському транспорті. За їх словами водії у Сумах геть знахабніли і майже виштовхують із транспорту пільговиків.

 

Партійці закликають перевізників поважати право людей на пільгові перевезення, яке передбачено законом, та не вдаватись до порушення цих прав.

 

«Засуджуємо такі дії і закликаємо перевізників поважати право людей на пільгові перевезення, яке передбачено законом. Ставлення працівників, які задіяні в сфері пасажирських перевезень, та їх манера спілкування бувають у достатньо грубій формі, що є абсолютно неприйнятним», - зазначили партійці.

 

Єдиноцентристи закликають владу звернути увагу на порушення прав пільговиків, вжити усіх заходів і навести порядок у даній сфері.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"