«8 копійок на день. Чи варта цього свобода?», - Ігор Попов

«8 копійок на день. Чи варта цього свобода?», - Ігор Попов

27 жовтня Сумщину відвідав лідер Єдиного Центру Ігор Попов, який під час зустрічі з журналістами відзначив засоби для захисту результатів виборів.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Сумщина відзначила 300-річчя  проголошення Глухова гетьманською столицею Лівобережної  України
2008-11-10 11:52:00

Сумщина відзначила 300-річчя проголошення Глухова гетьманською столицею Лівобережної України

У Глухові відбулись урочистості з нагоди 300-річчя проголошення міста гетьманською столицею

 

«Такі свята потрібні людям.   Бо наші нащадки  повинні знати  історію, тернистий шлях  становлення України,  як незалежної держави», - відзначає    член Єдиного Центру, заступник голови Глухівської районної державної адміністрації Андрій Рудяк.
З нагоди свята в центрі Глухова відкрито пам’ятний знак  «Глухів Столичний» ,   міський басейн, єдиний в області музей археології, оновлене дитяче відділення центральної районної лікарні, видано фотоальбом,  який відображає історію Глухова,  а також  випущена ювілейна монета  "Глухів – гетьманська столиця".
В  урочистостях взяли участь  народний депутат України Петро Ющенко та голова Глухівського земляцтва у місті Києві, Почесний громадянин Глухова Юрій Шемшученко.
P.S.  300 років тому у Глухові оселилися українські гетьмани. Це місто стало останньою столицею Лівобережної України. До цього гетьманська резиденція була у Батурині. У 1708 році за наказом Петра Першого козацька старшина з’їхалася до Глухова та обрала "головним" Івана Скоропадського. Відтоді майже 80 років  тривав глухівський період історії України.

прес-служби Сумської обласної організації Єдиного Центру

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"