«8 копійок на день. Чи варта цього свобода?», - Ігор Попов

«8 копійок на день. Чи варта цього свобода?», - Ігор Попов

27 жовтня Сумщину відвідав лідер Єдиного Центру Ігор Попов, який під час зустрічі з журналістами відзначив засоби для захисту результатів виборів.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Активісти Єдиного Центру Сумщини проти зарплатних боргів
2008-11-11 18:07:00

Активісти Єдиного Центру Сумщини проти зарплатних боргів

Єдиний Центр не підтримує рішення депутатів обласної ради, які частково виділили кошти районам , і вважає його таким, що ставить під загрозу виплату заробітної плати бюджетникам

Конфлікт,   причиною якого стали   4 мільйона гривень перевиконання бюджету за підсумками 9 місяців розгорівся ще на початку жовтня. Обласна рада  вирішила  використати ці гроші на вирішення соціальних проблем регіону. Натомість обласна адміністрація  наполягала на  їх спрямуванні   на виплату зарплат  працівникам бюджетної сфери.  Губернатор наголошував -  рішення депутатів призведе до боргів по зарплаті,  голова ради  казав -  все це штучне створення напруги в регіоні. 
Коментуючи ситуацію навколо бюджетних грошей,  член політради Єдиного Центру Петро Кривогуз  підтвердив, що борги,  зокрема  на Роменщині,  таки маються,  і зарплати  працівникам бюджетної сфери  дійсно під загрозою.
«Сьогодні у нас не прораховується 1, 300 – 1,400 грн. заробітна плата освітянам та працівникам культури.  Рішення депутатів незрозуміле, адже обласна адміністрація є розпорядником коштів. У   грудні  освітяни Роменського району  можуть  залишитись  без зарплати».
На позачерговій сесії обласної ради  депутати частково задовольнили прокурорський протест на попереднє рішення.  Гроші виділили окремим районам, які,  на думку депутатів,  «їх потребують»,  інші ж  мають довести таку необхідність  в  місячний термін до найближчої  сесії.

прес-служби Сумської обласної організації Єдиного Центру

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"