«8 копійок на день. Чи варта цього свобода?», - Ігор Попов

«8 копійок на день. Чи варта цього свобода?», - Ігор Попов

27 жовтня Сумщину відвідав лідер Єдиного Центру Ігор Попов, який під час зустрічі з журналістами відзначив засоби для захисту результатів виборів.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Кривогуз :  Пріоритетом мають бути власні виробники
2008-11-17 13:07:00

Кривогуз : Пріоритетом мають бути власні виробники

Член Єдиного Центру, член політради партії Петро Кривогуз каже про проблеми на селі щодо закупівлі зерна, і закликає уряд звернути увагу на власних виробників

 

Рік  що минає був рекордним по збору зерна, як для всієї України так, і для Сумщини. Зокрема,   на Роменщині цього річ очікують зібрати 200 тисяч тон зерна. На сьогодні в закромах вже 145 тисяч тонн. Решта  - кукурудза яка ще в полі.
 
«Сьогодні сільські господарства у скруті. Якщо  найближчим часом питання цін на зерно не буде вирішено,  то майбутній врожай  опиниться  під загрозою. Нині   зерносховища завантажені, реалізації зерна немає. Вартість пшениці    600 гривень за тону - це грабіжницька ціна. Ще гірша ситуація з кукурудзою, яку цінять  250-300 гривень, на той час,   коли її собівартість при новітніх технологіях та застосуванні новітньої техніки обраховується 500 гривень за тону», - каже член політради Єдиного Центру Петро Кривогуз.
На його думку уряд повинен звернути увагу на село, в пріоритеті  мають бути власні виробники.  
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"