«8 копійок на день. Чи варта цього свобода?», - Ігор Попов

«8 копійок на день. Чи варта цього свобода?», - Ігор Попов

27 жовтня Сумщину відвідав лідер Єдиного Центру Ігор Попов, який під час зустрічі з журналістами відзначив засоби для захисту результатів виборів.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Партійні процеси

Лазарович: Ми не змагаємося за симпатію Президента, ми його підтримуємо незалежно від того,  в якій він партії
2008-12-03 09:56:00

Лазарович: Ми не змагаємося за симпатію Президента, ми його підтримуємо незалежно від того, в якій він партії

Єдиний Центр вітає обрання Ющенка головою НУ-НС, тому що Президент країни, обраний більшістю її громадян. Його курс – це відстоювання національних інтересів.

На думку керівника Сумського секретаріату  основною проблемою існування фракції НУ-НС у Верховній Раді була нездатність відстоювати свою позицію. Тому варто підтримати будь-які дії, які дадуть змогу підвищити дисциплінованість фракції НУНС у Верховній Раді.
«Президента В.Ющенка підтримують не лише Наша Україна, Єдиний Центр, чи інші партії, які входять до блоку НУНС. Перелік політичних сил є досить широким. Водночас кожна з них має свої цілі і завдання,  яких вона дотримується  незалежно від того,  в якому форматі приймає участь у політичному житті.
Лазарович каже «Єдиний Центр виник,  як реакція на нездатність існуючих політичних партій запропонувати новий формат політичної команди. Не команди, яка ховається за своїм лідером і намагається на його авторитеті в’їхати у парламент, заховавшись від своїх виборців, а команди, де кожен має право на власну позицію, кожен може запропонувати якісне рішення проблеми, а команда обиратиме найкраще».  

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"