«8 копійок на день. Чи варта цього свобода?», - Ігор Попов

«8 копійок на день. Чи варта цього свобода?», - Ігор Попов

27 жовтня Сумщину відвідав лідер Єдиного Центру Ігор Попов, який під час зустрічі з журналістами відзначив засоби для захисту результатів виборів.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Партійні процеси

Звернення  Єдиного Центру Сумщини до громадських організацій та професійних об»єднань регіону
2008-12-17 15:08:00

Звернення Єдиного Центру Сумщини до громадських організацій та професійних об»єднань регіону

Активісти Сумської обласної організації Єдиного Центру закликають висловити пропозиції щодо вдосконалення українського законодавства

«Єдиний Центр стурбований величезною кількістю проблем, що виникають внаслідок правових неузгодженостей та недосконалості законодавства України. Прагнучи вдосконалити правове регулювання в усіх сферах суспільного та соціально-економічного життя, а також намагаючись створити механізми прямої демократії, забезпечити участь у них фахівців і представників громадськості, Єдиний Центр виступає з ініціативою виявлення та опрацювання пропозицій щодо вдосконалення законодавства України. Враховуючи значний потенціал розвитку права України, пропозиції фахівців та громадськості, Ваш особистий досвід, запрошуємо Вас взяти участь у цій роботі і поінформувати  про проблеми, які виникали у Вашій практиці внаслідок недоліків вітчизняного законодавства. Також закликаємо Вас висловити пропозиції щодо шляхів їх вирішення.
 Зі свого боку готові взяти в цій роботі активну участь, застосувавши усі можливості. Маємо надію, що спільними зусиллями зможемо вирішити хоча б частину цих проблем, прийнявши відповідні закони».

 
Пропозиції та зауваження просимо надсилати на адресу : 40030, м.Суми, пл.Незалежності, 3, офіс 412; e-mail: sumy@go.ua.org.ua; oleh.herenko@edc.org.ua.  

З вдячністю за вашу увагу і небайдужість,
Голова   Єдиного Центру Сумщини                                                                                                     К.В.Макаренко          
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"