«8 копійок на день. Чи варта цього свобода?», - Ігор Попов

«8 копійок на день. Чи варта цього свобода?», - Ігор Попов

27 жовтня Сумщину відвідав лідер Єдиного Центру Ігор Попов, який під час зустрічі з журналістами відзначив засоби для захисту результатів виборів.

Персональні дані

Петро Кривогуз

Біографія

Кривогуз Петро Миколайович народився 17 червня 1962 року в селі Хмелів Роменського району Сумської області в сім’ї робітників.

Після закінчення Хмелівської середньої школи продовжив навчання в Полтавському сільськогосподарському інституті, який успішно закінчив у 1984 році за спеціальністю «зоотехнія». 1984-1985 рр. - служба у лавах Радянської Армії. Демобілізувавшись розпочав трудову діяльність старшим лаборантом лабораторії селекції Полтавського НДІ свинарства.
1990 - 1992 рр. працював в аграрних господарствах Сумщини, де пройшов шлях від зоотехніка до директора радгоспу. Внаслідок реорганізації останнього був обраний головою правління колективного сільськогосподарського підприємства «Маяк». 1997 - 2003 рр. - заступник та перший заступник голови Роменської райдержадміністрації, начальник управління сільського господарства і продовольства, директор Роменського сільськогосподарського технікуму.

В 2005 році закінчив Сумський Національний аграрний університет за спеціальністю «Адміністративний менеджмент» та здобув кваліфікацію магістра.

З 23 червня 2008 року і по нині - в.о. голови Роменської районної державної адміністрації.

Одружений, виховує сина та доньку.

Діалогивсі