«8 копійок на день. Чи варта цього свобода?», - Ігор Попов

«8 копійок на день. Чи варта цього свобода?», - Ігор Попов

27 жовтня Сумщину відвідав лідер Єдиного Центру Ігор Попов, який під час зустрічі з журналістами відзначив засоби для захисту результатів виборів.

Персональні дані

Ігор Кривозуб

Член президії Сумської обласної організації Єдиного Центру, член ради Сумської обласної організації Єдиного Центру

Біографія

Кривозуб Ігор Володимирович народився 10 червня 1962 року в місті Суми в сім’ї службовців. Українець, громадянин України.

У 1981 році після закінчення Докучаєвського торгового технікуму направлений за розподілом в Комі СРСР м. Інта, де працював в ОРЗі «Інтавугілля» продавцем, заступником завідуючого магазином.

Звільнився за станом здоров’я та повернувся до міста Суми у лютому 1982 року. Працював в облспоживспілці Сумської області товарознавцем, в обласній універсальній базі облспоживспілки робітником книжкового складу, товарознавцем, старшим товарознавцем відділу якості паралельно навчався в Бєлгородському кооперативному інституті

З 1987 року направлений на роботу у районний комітет комсомолу Сумського району, де працював завідуючим оргвідділу. У 1989 року обраний другим секретарем райкому комсомолу. У вересні 1990 року направлений на навчання до Київського інституту політології і соціального управління, який успішно закінчив у 1992 році.

З грудня 1992 року по червень 1997 року - заступник начальника, начальник управління зовнішньоекономічних зв’язків по Сумській області в Міністерстві зовнішньоекономічних зв’язків України.

В червні 1997 року переводом направлений в акціонерне товариство «Демпург АТ» на посаду заступника генерального директора.

У серпні 2000 року обраний головою правління акціонерного товариства «ІВК-агропродукт». В травні 2003 року акціонерне товариство реорганізовано в товариство з обмеженою відповідальністю, куди призначений директором. В березні 2005 року передав свої повноважні права співзасновникам у зв’язку з переходом на державну службу, заступником голови Сумської районної державної адміністрації.

В січні 2008 року переведений на посаду начальника управління державної податкової інспекції в місті Суми.

В жовтні 2008 року розпорядженням Президента України призначений на посаду тимчасово виконуючим обов’язки голови Краснопільської райдержадміністрації.

Обирався депутатом Сумської районної ради.

Одружений, виховує двох синів.

Діалогивсі