«8 копійок на день. Чи варта цього свобода?», - Ігор Попов

«8 копійок на день. Чи варта цього свобода?», - Ігор Попов

27 жовтня Сумщину відвідав лідер Єдиного Центру Ігор Попов, який під час зустрічі з журналістами відзначив засоби для захисту результатів виборів.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Економія,  економія і ще раз економія – Кривозуб
2008-12-16 12:38:00

Економія, економія і ще раз економія – Кривозуб

Член політради Єдиного Центру, т.в.о. голови Краснопільської райдержадміністрації Ігор Кривозуб аналізує ситуацію в районі і пропонує план заходів, які б могли допомогти протистояти кризі

Аналізуючи ситуацію в районі,  Ігор Кривозуб зазначає, що,   нажаль,    Краснопільщина вже відчула а кризу. Зокрема, деякі підприємства в районі  тимчасово призупинили свою діяльність, є проблеми  з реалізацією власної продукції сільгоспвиробниками, є заборгованість по виплаті заробітної плати, яка становить  півмільйона гривень. Проте, -  каже Кривозуб, -  ми не сидимо склавши руки, в районі напрацьовані заходи,  спрямовані на стабілізацію ситуації.
 «Проведено інвентаризацію всіх інвестиційних проектів, що реалізуються в районі, вивчається їх стан, причини, чому вони не впроваджуються. Здійснюється проектування  будівництва очисних споруд в Краснопіллі з використанням біоочисників, що дозволить уникнути великих енерготрат на очищення стоків, і дасть,  у свою чергу,  можливість знизити тарифи і зменшити навантаження на бюджет».
На його думку не менш важливий захід –  моніторинг всіх місцевих виробництв продуктів харчування,  таких як макарони, олія крупи ковбасні вироби.
Най ближчим часом в районі  відбудеться нарада за участю керівників цих підприємств з метою напрацювання  спільних заходів,  які б дозволили розширити обсяг реалізації саме місцевої продукції, а також збільшити обсяги переробки продукції  власного аграрного сектора.
Перед головами сіл та селищ, - зазначає єдиноцентрист,  поставлене завдання, щоб продукти харчування для дитячих садків, шкіл і лікувальних закладів, на які виділяються бюджетні кошти, придбавалися лише у місцевих товаровиробників. Бюджетним установам рекомендовано здійснювати закупівлю товарів, замовляти роботи і послуги за бюджетні кошти лише у місцевих товаровиробників.
Ще один антикризовий крок – це запровадження альтернативних форм опалення  з метою зниження нпавантаже6ння на бюджет.
Ігор Кривозуб навів як приклад Кролевецький і Контопський райони, де вже давно втілили в життя програму впровадження альтернативних форм опалення . В підсумку економія коштів за рік у Кролевці склала один мільйон гривень, а в Конотопі два. Сьогодні ці кошти, - зазначає голова району, -  активно задіяні в роботі по заміні систем опалення , встановлення пластикових вікон, що в подальшому знову ж таки , дасть значну економію коштів.

За матеріалами Краснопільської  районної газети “Перемога»
 

Краснопільська районна газета \"Перемога\"

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"