«8 копійок на день. Чи варта цього свобода?», - Ігор Попов

«8 копійок на день. Чи варта цього свобода?», - Ігор Попов

27 жовтня Сумщину відвідав лідер Єдиного Центру Ігор Попов, який під час зустрічі з журналістами відзначив засоби для захисту результатів виборів.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Майбутнє України – в руках молоді!
2008-12-19 12:48:00

Майбутнє України – в руках молоді!

Авторський матеріал Ярослава Фурса, керівника Глухівського окружного секретаріату Єдиного Центру

Гасло подане в назві цієї статті часто можна почути у виступах політиків усіх кольорів та фасонів, на поважних партійних зібраннях чи прес-конференціях. З екранів телевізорів урядовці пафосно повідомляють про підтримку молодих сімей, молодіжне кредитування та багато інших благ. Проте не часто слова можновладців підтримуються діями -  вирішення конкретних проблем, здебільшого, залишається лише намірами. І даремно. Адже від того, як розв’язуються проблеми молоді,  наскільки реалізуються її потенційні можливості, значною мірою залежить майбутнє українського народу та держави,  зокрема. Чи займе вона гідне місце в світовій спільноті, чи буде й надалі перебувати на узбіччі розвитку світової цивілізації.
Сьогодні Україна, як ніколи,  потребує  свіжого погляду і слова. Саме молодь володіє необхідним потенціалом, реалізація якого в майбутньому може істотно поліпшити економічне, соціальне та культурне становище суспільства. Я не відкрию вдруге Америку, якщо стверджуватиму, що саме молодь в усі часи, в різних куточках земної кулі, уособлювала майбутнє своєї країни, виконувала роль рушійної сили, була провідником політичних та соціальних змін, економічного розвитку та прогресу. Тому в жодному разі не можна відкидати чи недостатньо приділяти увагу молоді, як значущого чинника в політичному житті країни.
Сьогодні більшість партійних об’єднань не можуть похвалитися  великим числом своїх членів віком до 35-ти. У депутатських кріслах, подекуди не один десяток років, зручно себе почувають одні і ті самі  особи, яких не витягнути звідти навіть бульдозером.  Прикриваючись модними гаслами партійні вожді іноді оновлюють партійні списки молоддю,  своїми дітьми та племінниками,  які залюбки продовжують справу своїх батьків. Є там і молоді секретарші, водії, коханки… Здебільшого така сама картина спостерігається чи не в усіх фракціях  українського  парламенту.
Чи такого оновлення потребує сьогодні українська влада? Чого варті реформи, якщо їх впроваджуватиме  така зміна. Переконаний, що сьогодні країна потребує біля державного керма молодих, енергійних, здібних, освічених молодих людей і не обов’язково їх треба вирізняти за віковим принципом. Головне бути молодим за духом, прагнути самовдосконалення і щиро бажати приносити користь суспільству та рідній державі.
Настав час можновладцям від слів та намірів переходити до дій та конкретних справ. Молодь сьогодні залишена напризволяще, сам-на-сам зі своїми проблемами та турботами. Зайдіть за шкільний паркан і ви побачите школярів, які безкарно палять цигарки, брудна лайка лунає з усіх боків. Є діти, які під час уроків перебувають не за шкільною партою, а за комп’ютером в гральних салонах. І це не поодинокі випадки. А ще можна згадати про підвали, бари на які витрачають свій вільний час молоді люди. Нічні вулиці збирають ватаги підлітків, які маються від «нема чого робити», а звідси і поповнення міліцейської статистики скоєних правопорушень. Сьогоднішня молодь це віддзеркалення майбутнього суспільства і держави. Яка молодь таке і майбутнє. І, на превеликий жаль, прогнози не втішні. Проте не все так погано в нашому домі. Поряд нас багато молодих і здібних, які хочуть змінити цю країну, яким не байдуже її майбутнє. Їм треба лише дати шанс, підтримати. Недаремно кажуть, що дурень проб’ється сам, а розумному треба допомогти.
Протягом останнього часу багато говорять про можливі дострокові вибори до Верховної Ради. Хочеться сподіватися, що їх проведення стане шансом для справжнього оновлення законодавчого органу нашої держави. А нові депутати змінять підходи до вирішення молодіжних питань. Але для цього треба воля і злагоджена робота усіх гілок влади.
 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"