«8 копійок на день. Чи варта цього свобода?», - Ігор Попов

«8 копійок на день. Чи варта цього свобода?», - Ігор Попов

27 жовтня Сумщину відвідав лідер Єдиного Центру Ігор Попов, який під час зустрічі з журналістами відзначив засоби для захисту результатів виборів.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Як отримати податковий кредит на навчання
2009-02-25 16:05:00

Як отримати податковий кредит на навчання

Консультація члена президії Сумської обласної організації Єдиного Центру, спеціаліста податкової служби Ігоря Кривозуба.

Не дивлячись, що такі кредити виплачуються вже не перший рік, випускники шкіл, гімназій та ліцеїв, які збираються на платну форму навчання у вищі навчальні заклади,  і ті, хто навчається у технікумах, коледжах та інших вишах, а також їхні батьки не завжди знають про те, що мають право на податковий кредит – відшкодування  частини суми, сплаченої на навчання.
Якщо вартість навчаня була сплачена минулого року, гроші вам повернуть у поточному  після того, як ви подасте декларацію  про доходи  до податкової інспекції за місцем проживання.
 
                  До декларації варто додати:
1. Копію договору з навчальним закладом про платне отримання середньої професійної або вищої освіти.
2. Копії платіжних докумнтів (квитанції,  платіжні доручння та інше), які підтверджують сплату  за навчання на користь закладів освіти.
3. Паспорт та копію довідки  про присвоєння ідентифікаційного номера.
4. Довідку  про склад сім”ї або свідоцтво про  народження у випадку, якщо декларацію подають батьки або один із подружжя.
5. Довідку з навчального закладу про те у який термін навчалась  особа та вартість такого навчання.
6. Довідку на особу, яка подає декларацію, з місця роботи про нараховану зарплату та утриманий податок  з доходів фізичних осіб.
                Право на податковий кредит має лише той, хто отримує заробітну плату.
У 2008-му році максимальна сума витрат на навчання, що включається до податкового кредиту із розрахунку на один місяць навчання, становить 890 гривень. Сума податового кредиту  враховується законодавством  тільки в межах загального річного оподаткованого доходу платника. Сума перевищення  не враховується і не переноситься на наступний рік .
               Термін подачі декларації триває з 1 січня до 1 квітня.

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"