«8 копійок на день. Чи варта цього свобода?», - Ігор Попов

«8 копійок на день. Чи варта цього свобода?», - Ігор Попов

27 жовтня Сумщину відвідав лідер Єдиного Центру Ігор Попов, який під час зустрічі з журналістами відзначив засоби для захисту результатів виборів.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Вимагаємо конкретики і готові до предметного розгляду  всіх звинувачень
2009-03-17 15:58:00

Вимагаємо конкретики і готові до предметного розгляду всіх звинувачень

Заява Єдиного Центру щодо закидів БЮТ про факти порушень під час виборів у Тернополі.

Вибори до Тернопільської обласної ради ще раз переконливо довели крах самозакоханого блоку Тимошенко, вся політика якого – суміш із популізму, обману і подвійних стандартів. Люди на Тернопільщині не захотіли голосувати за політичну силу, яка не запропонувала їм ані реальної програми дій, ані бодай якоїсь продуктивної ідеї, натомість всіляко намагалася забрати у них право обрати собі владу. 

                  Після очікуваного нищівного провалу БЮТ, який попри величезні зусилля не зміг зірвати вибори, цей блок вдався до перевіреного прийому – дискредитування результатів голосування. Вкотре вони цинічно демонструють: усе, що їм не подобається або не влаштовує, треба оббрехати, очорнити, розтоптати.

                 Нині третьорозрядні крикуни БЮТ використовують будь-яку нагоду, щоб начепити на вибори до Тернопільської облради ярлик фальсифікації. Примітно, що вожді блоку набрали в рот води, як це було після оглушливої поразки в Києві: їм просто нічого сказати на пояснення ще одного виборчого провалу. Зате призначені відповідальними за виправдання спікери голосять про якісь адмінресурси та підтасовки. Цей млявий і непереконливий шум нагадує, як лідерка прогресивних соціалістів Н.Вітренко чи лідер соціалістів простих О.Мороз, не отримавши підтримки виборців, на кожному кроці кричали про фальсифікації. Як і “червоні” вожді, подібні до них за кольором тимошенківці не можуть зрозуміти одного: все більше людей їм просто не довіряють і не хочуть бачити їх у владі.     

                 Водночас Єдиний Центр готовий до предметного розгляду всіх звинувачень, які зараз видумують політтехнологи БЮТ. Єдиний Центр вимагає від БЮТ подавати всі факти, які блок вважає ознакою порушень виборчого законодавства, до судових інстанцій. Тільки суд може встановити істину у цьому спорі. Упевнений, що всі закиди БЮТ розсиплються на  порох, і люди ще раз переконаються у брехливості цієї політичної сили.  

 

Прес-служба Єдиного Центру

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"