«8 копійок на день. Чи варта цього свобода?», - Ігор Попов

«8 копійок на день. Чи варта цього свобода?», - Ігор Попов

27 жовтня Сумщину відвідав лідер Єдиного Центру Ігор Попов, який під час зустрічі з журналістами відзначив засоби для захисту результатів виборів.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Ми повинні допомагати один одному у цій непростій ситуації
2009-03-19 10:55:00

Ми повинні допомагати один одному у цій непростій ситуації

Інтерв”ю активіста Єдиного Центру, підприємця, депутата Сумської районної ради. Віталія Кривошея районній газеті «Вперед».

Сьогодні всім зрозуміло, що криза,  яка охопила всю Європу, застала український народ, можна сказати, зненацька. Державні мужі трьох гілок влади не змогли порозумітися і вчасно вжити антикризових заходів, як це зробили в більшорсті європейських країн. Ми нині маємо те, що маємо. Зупиняються підприємства, невпинно і безпідставно зростають ціни на найнеобхідніше – продукти харчування, пально-мастильні матеріали, піднімаються кредитні ставки.

            

                Відбуваються парадоксальні речі – у світі йде зниження ціни на нафту і,  відповідно,  пальне, а в Україні ця ціна навіть дещо зростає. Всі нафтопереробні підприємства і АЗС – в руках великих олігархів, і тут діє неписаний закон, коли «ситий голодного не розуміє».

               

                У західних країнах кредити для купівлі житла і автотранспорту надаються під 3-4%, в Україні доходять до 40%. Хто ж робить цю політику і куди йдуть ці кошти: на розвиток економіки чи створення нових робочих місць? На жаль – ні. До кишень тих же олігархів. 
          
           

               Чому б нам не піти тим шляхом, що й білоруси? Президент пан Лукашенко разом зі своєю командою вивчили стан більшості підприємств і створили антикризову державну програму з підтримки тих, хто сьогодні її конче потребує. У більшості підприємств викупили ряд виробленої продукції (продукти харчування,  товари повсякденного попиту, сільськогосподарські агрегати), тим самим не дали колективам збанкрутувати.

               

               Ми ж державної підтримки поки що не відчуваємо. У нас все, як у байці Крилова «Лебідь, рак і щука»,  а страждають від цього пересічні громадяни.

          

              Нам конче необхідна сьогодні продумана антикризова програма, а для цього має бути порозуміння всіх гілок влади. Антимонопольний комітет повинен досконало вивчити питання цінової політики на товари  першої необхідності,  а також вивчити і зробити серйозні висновнки про діяльність банківської кредитної сфери, переглянути цінову політику щодо долара, щоб дещо послабити кризові явища в Україні. Та, я вважаю, головне – ми повинні  допомагати один одному у цій непростій ситуації як для нашої держави, так і для кожної людини,  зокрема.
 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"